به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

برگزاری اولین دوره طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته در اصفهان

 

یکی از مباحث جذاب و کاربردی در عصر حاضر که طرفداران زیادی دارد مباحث مربوط به طراحی وب می باشد. به راستی برای این که یک طراح وب شویم چه خصوصیات و الزاماتی باید داشته باشیم؟تسلط کافی به زبان های برنامه نویسی لازمه طراح وب می باشد.بنا به گفته اکثر برنامه نویسان php بهترین زبان برنامه نویسی در حال حاضر می باشد.قدرت و انعطاف پذیری کامل ویژگی این زبان است.شرکت پدیده تجارت اصفهان با سابقه ۷ ساله در زمینه برنامه نویسی وطراحی وب اقدام به برگزاری اولین دوره طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته جهت ورود به بازار کار را در اصفهان نموده است.

۱_آموزش به صورت صد در صد کاربردی داده شده و بصورت کارآموزی به شما عزیزان در محیط کاری شرکت قرار گرفته و علاوه بر مباحث تخصصی با نحوه سفارش گیری و روند تحویل وب سایت به مشتری آشنا خواهید شد.

۲_این دوره در ۴۰ ساعت برگزار خواهد شد – معیار برای ما ساعت بوده و تعداد جلسات برای ما معیار نیست.

۳_ ۱جلسه رایگان هم هدیه شرکت به هنرجویان بوده که در آخر دوره برگزار شده و مباحث تجارت الکترونیک (نحوه کسب درآمد قانونی اینترنت)توسط مدیرعامل تدریس می شود.

۴_زمان برگزاری کلاسها:توسط مربی و هنرجویان هماهنگ شده(ما خود را با شما هماهنگ می کنیم)

۵_مکان برگزاری کلاسها:دفتر شرکت

۶-و در آخر ذکر این نکته ضروری است این دوره حضوری و بدون اعطای مدرک برگزار خواهد شد با توجه به محدود بودن نفرات اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

 

دوره ها شامل سه سطح بوده مقدماتی، متوسط و پیشرفته و شامل تمام بخشهای مورد نیاز جهت وارد شدن هرجویان به بازار کار می باشد.

برای اطلاع از سرفصل های کلاس اینجا کلیک کنید!

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید و یا فرم زیر را تکمیل کرده تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.


[vfb id=1]

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد