به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

طراحی وب سایت اختصاصی arastation کشور چین به پدیده واگذار شد.

کشور چین پرجمعیت ترین کشور دنیا با ۱٫۳ میلیارد نفر سکنه می باشد. از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی ریزی یک اقتصاد مدرن , چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور هم اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین وارد کننده ی بزرگ کالا است.

جالب آنکه بحث فیلترینگ در این کشور به شدت اعمال می شود و حتی جستجوگر گوگل هم در این کشور فیلتر است! در بحث تجارت الکترونیک و طراحی سایت برای کشورهای خارجی نکته قابل اهمیت توجه به بحث بومی شناسی و فرهنگسازی آن کشور است.

در سفارش جدیدی که طراحی سایت اختصاصی برای کشور چین است این نکات حتما رعایت می شود:‌ نظر کارفرمایان ما در کشور چین بدین گونه است که سایت محلی باشد برای معرفی کارخانه ها و فروشگاه ها تا از این طریق بتوانند سهم بیشتری از مراودات تجارت الکترونیک را به خود اختصاص دهند . با توجه به نوع درخواست و امکانات خواسته شده ما این سایت را به شکل کاملا اختصاصی و از پایه کدنویسی خواهیم کرد. این وب سایت قابلیت و امکانات سایت معروف علی بابا را در سطح محدودتر دارا خواهد بود. زمان انجام این پروژه ۴۰ روز کاری و یک تیم ۵ نفره از کارشناسان و کدنویسان پدیده مسئول انجام این پروژه خواهد بود.

 

padideit

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد