به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی در اصفهان

شما هم به یک وب سایت نیاز دارید … بله. این یک حقیقت است که امروزه در سراسر ایران و جهان، همه به دنبال راهی برای معرفی خود، معرفی شرکت یا خدمات و محصولات خود، و یا فروش محصولات و خدمات خود از طرق مختلف میباشند.

یکی از راه های ارزان و در عین حال موثر برای این کار، داشتن یک وب سایت اینترنتی است. وب سایت به شما کمک میکند تا با صرف هزینه ای اندک، محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی، به تمام جهان عرضه کنید.

شرکت پدیده تجارت جاویدان سعی دارد این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورد. این شرکت با تجربه ی چند ساله مدیریتی در عرصه تجارت الکترونیک در اصفهان و شهر های مختلف و با تکیه بر رزومه موفق در این عرصه با توجه به نیاز مشتریان مختلف، و همچنین توجه به بودجه اقتصادی مشتریان، پیشنهاد های مختلفی را در این عرصه برای مشتریان گرامی دارد.

» وب سایت های شرکتی برای معرفی محصول و خدمات شرکت شما

» وب سایت های فروشگاهی برای فروش آنلاین محصولات اینترنتی

» وب سایت های شخصی برای معرفی شخص و خدمات و توانایی ها

» وب سایت های تبلیغاتی و کسب درآمد، برای افرادی که میخواهند مستقیم از وب سایت کسب در آمد کنند

»قویترین پنل ارسال و دریافت اس ام اس کشور با قابلیتهای منحصر بفرد

جهت احترام به انتخاب شما. هدیه های بسیار ارزنده ای به یک سری از پکیج ها اضافه شده است. این هدیه ها از طرف مدیریت شرکت پدیده به خریداران اهدا میگردد و به کسب و کارشان کمک قابل توجهی خواهد کرد.

شرکت پدیده تجارت جاویدان جهت رفع نیاز های مختلف، پیشنهاد های مختلف برای مشتریان گرامی دارد، که بر اساس قیمت به قسمت بندی های متفاوتی تقسیم میشوند، که شما با توجه به نیاز های خود میتوانید هر کدام از این پکیج ها و پیشنهاد ها را انتخاب نمایید:

پکیج اقتصادی ارزان قیمتمناسب برای افرادی که یک سایت با هزینه ی کم و در عین حال امکانات زیاد نیاز دارند» اطلاعات بیشتر پکیج فروشگاه ساز آنلاین ارزان قیمتمناسب برای افرادی که به یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصول خود با صرف هزینه ی کم نیاز دارند» اطلاعات بیشتر پکیج فروشگاه آنلاین+ وب سایت اینترنتیدر این پکیج شما هم یک وب سایت خواهید داشت و هم در کنار آن یک فروشگاه ساز که محصولات خود را بفروشید» اطلاعات بیشتر

پلان مورد نظر شما در پلن های بالا نیست؟! یا امکانات این پلن ها برای شما کافی نیست؟! میخواهید یک سایت با امکانات بیشتر داشته باشید و با گرافیک اختصاصی ؟! لطفا از طریق فرم زیر اطلاعات و یا نمونه سایت های مورد نظر خود را با امکانات دلخواه برای ما بفرستید. ما بعد از بررسی، قیمت برآورد شده را به شما اطلاع میدهیم.

[vfb id=3]

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد