به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

پنل پیامک ارسال به شماره های بلک لیست

تمامی پنل های پیامک از خطوط مجازی برای ارسال استفاده می کند که این خطوط به اصطلاح خطوط تبلیغاتی می باشد و اصولا برای استفاده های تبلیغاتی استفاده می شوند.ولی برخی از مشاغل و اصناف پنل پیامک را صرفا جهت اطلاع رسانی به مشتریان و یا کارمندان خود نیازدارند.

خطوط همراه اول که پیامک های تبلیغاتی خود را بلاک کرده باشند(شماره های بلاک شده) از خطوط تبلیغاتی پیامک برایشان ارسال نخواهد شد و به گوشی آنها نخواهد رسید . این مساله برای مشاغل ذکر شده در بخش بالا مناسب نمی باشد , با این حال دو راه حل جهت رفع این مساله وجود دارد که در بخش زیر شرح آنها آمده است:

راه حل اول فرآیند خدماتی کردن خط اختصاصی پنل: این فرآیند برای خطوط اختصاصی با تمامی پیش شماره ها قابل انجام بوده است (افراد,اصناف و شرکتهای حقوقی قادر به خدماتی کردن خط اختصاصی خود می باشند), ولی در حال حاضر تا تاریخ ۹۵/۰۷/۰۱ مخابرات این فرآیند را انجام نخواهد داد و همچنین بر اساس تجربه , انجام این فرآیند حداقل ۳۰-۴۰ روز زمان خواهد برد.

راه حل دوم پنل پیامک ارسال به شماره های بلک لیست: در این میان پنل های پیامکی موجود می باشند که از طریق آنها می توانید به تمامی مشتریان خود پیامک ارسال کنید و حتی به شماره های بلاک شده نیز پیامک ارسال خواهدشد. اینگونه پنل ها با استفاده از خطوط عمومی رند, ارسال های شما را انجام خواهند داد و کمک شایانی به شرکتها,ارگانها و افراد برای اطلاع رسانی به مشتریانشان خواهد کرد.

 

امکانات پنل پیامک ارسال به شماره های بلاک شده:

 

ردیف امکانات c3
۱ ارسال پیام تکی دارد
۲ ارسال پیام گروهی دارد
۳ ورودی اکسل دارد
۴ دفترچه تلفن دارد
۵ ورودی از دفترچه تلفن دارد
۶ گزارش پیامک های ارسالی دارد
……. هزینه ارسال هر پیامک تک بخشی ۱۴
هزینه ۱ساله+ پشتیبانی ۱۵۰,۰۰۰

 

درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

padideit21

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد