به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

چرا وب سایت به بهینه سازی (سئو) نیاز دارد ؟!

سئو چیست ؟! آیا واقعا بهینه سازی سایت های اینترنتی لازم است ؟!

قطعا ایجاد یک وب سایت همه ی کار نیست و وب سایت هم مانند وسائل و ابزارهای دیگر نیاز به ویرایش، اصلاح و بازبینی دارد. شما وبسایت را راه اندازی میکنید تا کسب و کاری موفق تر داشته باشید، پس چرا از همه ی امکاناتی که در محیط وب برای شما فراهم شده است استفاده نمیکنید ؟!

موتور های جستجو در واقع بازاریاب هایی رایگان هستند که کار بازاریابی و معرفی محصول را برای شما به صورت رایگان انجام میدهند، االبته این در شرایطیست که شما بتوانید وب سایت خود را روی کلمات کلیدی خاصی ارتقا دهید تا در صفحات و نتایج بهتری قرار گیرد. در این صورت است که کاربر با انتخاب کلمه ی مورد نظر خود و جستجو در موتور جستجو، وب سایت شما را دیده و وارد سایت شما می شود. در واقع مانند خریداریست که در خیابانی مشغول به دیدن مغازه هاست و یکی از مغازه ها را انتخاب میکند و وارد آن مغازه میشود، با این تفاوت که هزینه های راه اندازی و نگه داری وب سایت خیلی خیلی پایین تر از هزینه های نگه داری یک مغازه است!

بهینه سازی وبسایت اصفهان

ممکن است شخصی با ایجاد یک وبسایت کوچک و کم هزینه، ولی با توجه به اصول سئو و بهینه سازی، وب سایت خود را در کلماتی خاص در موتورهای جتسجو بهبود ببخشد و با این کار تاثیر بسیاری مثبتی در فروش و ارائه ی خدمات خود داشته باشد. ولی شخصه دیگری با هزینه ی زیاد وب سایتی را ساخته ولی بدون توجه به سئو کار خود را ادامه دهد، که در این صورت، با اینکه هزینه ی زیادی را صرف ساخت سایت نموده ولی تاثیری که باید برای فروش داشته باشد را ندارد. برای همین است که ما میگویم داشتن سایت به تنهایی کافی نیست و باید از تمام امکاناتی که در فضای مجازی در اختیار ما قرار داده شده، استفاده نمود.

بهینه سازی وب سایت اصفهان

شرکت پدیده تجارت جاویدان یکی از شرکت هایی است که خدمات بهینه سازی وب سایت در استان اصفهان را انجام میدهد. برای اطلاعات بیشتر به ” بهینه سازی وب سایت اصفهان” مراجعه کنید …

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد