به زودی با پدیده ایی جدید مواجه خواهید شد! از شکیبایی شما سپاسگذاریم...

منوی اصلی
مشتریان پدیده

طراحی سایت کافه maisorvi برای کشور انگلستان به پدیده واگذار شد.

یکی از خدمات شرکت پدیده تجارت طراحی سایت برای کشور های اروپایی با بالاترین سطح کیفی می باشد.ما همواره سعی می کنیم با استفاده از تیمی حرفه ای و مجرب نسبت به انجام تعهدات خود بهترین شیوه را انتخاب نماییم.

برای طراحی سایت برای کشورهای خارجی چند نکته را باید در نظر بگیرید :

۱-سرور : ما همیشه در کشور به مشتریان داخلی توصیه می کنیم بدلیل سرعت بالای سرور در ایران تا حد امکان سعی نمایند محل سرور در ایران باشد.چرا که به این شکل سرعت لود سایت بیشتر می باشد .اما همین قضیه برای سایتهایی که قرار است در خارج کشور باشند بالعکس است ! و حتما باید از سرورهای اروپایی در این زمینه استفاده کرد.

۲- ui و ux : همیشه در نظر داشته باشید دیدگاه عموم کشورهای پیشرفته با دیدگاه کشور ما در بحث ui متفاوت است.به این معنا که اگر دقت کرده باشید در سایتهای خارجی بیشتر به سادگی و استفاده از رنگ های خنثی تاکید شده اما در بیشتر سایتهای داخلی ما شلوغی و استفاده از رنگ های گرم را ملاحظه میکنیم .البته در این چندساله الگو و سبک های روز دنیا هم در مورد سایتهای ایرانی دیده می شود.

در سفارش جدیدمان که مربوط به یک کافه در شهر لندن به نام maisorvi  می باشد .طراحی وب سایت این مجموعه را عهده دار شدیم.سعی ما بر این است بهترین خدمات را در کمترین زمان برای این مشتری خوبمان انجام دهیم.

آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است

 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پدیده تجارت جاویدان می باشد.
درج مقالات تخصصی پدیده در وب سایتتان به شرط عدم انتفاع مادی مجاز می باشد و خرسندی پرسنل این شرکت را به همراه دارد