آموزش کورل دراو (CorelDRAW) در اصفهان

Education coreldrawEducation coreldraw

زمان برگزاری : بهار 99
سطح دوره : مقدماتی تا پیشرفته
مدرس : مهندس گلکار
تعداد ساعات آموزش : 15 ساعت
نوع دوره: خصوصی
ماه برگزاری دوره : تاریخ شروع دوره : ظرفیت دوره : وضعیت دوره :
- - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - -

توضیحات بیشتر :

امروزه طراحی گرافیک یک بخش اساسی از زندگی ما انسان ها را فراگرفته است، به طوری که می توان نقش آن را در تبلیغات، برنامه های تلویزیونی، روزنامه ها و… به فروانی مشاهده کرد به همین دلیل در این مقاله ما آموزش کورل دراو(CorelDRAW) در اصفهان میپردازیم وبرخی از موارد استفاده از کورل دراو را بیان میکنیم پس با ما همراه شوید.

آموزش کورل دراو (CorelDRAW) در اصفهان

شرکت Corel 29 سال پیش در شانزدهم ژانویه ۱۹۸۹ نرم افزاری به نام CorelDRAW ، یک نرم افزار ترسیم برداری یا همان وکتور (تفاوت تصاویر برداری و پیکسلی) ایجاد و منتشر کرد. این نرم افزار یک مجموعه گرافیکی پررونق است که امکانات بسیاری را برای ویرایش گرافیک در اختیار کاربران قرار می دهد. این ویژگی ها شامل تنظیم تضاد ، تعادل رنگ ، ۳D ، تبدیل ، چرخش ، خطوط گرافیکی ، اضافه کردن افکت های بیشتر به عنوان مثال مرزها به تصاویر است و این قابلیت را دارد که با چند لایه و چند صفحه کار کند و همچنین برای ایجاد آرم ، پوستر ،فلکس ، بروشور ، کارت دعوت و هر نوع طراحی مبتنی بر روپوش استفاده می شود.

آخرین نسخه کورل دراو در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۸ با برخی از ویژگی های جدید مانند استفاده از یک پاکت در bitmaps ، تنظیم چشم اندازعکس به صورت تعاملی به بازار عرضه شد. کورل دراو برای مایکروسافت ویندوز XP ، Vista ، ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ ساخته شده است. آنها همچنین نسخه هایی را برای Mac OS و Mac OS x راه اندازی کردند اما به دلیل فروش ضعیف ، ازساخت نسخه های بعدی صرف نظر کردند. شرکت Corel همچنین نسخه هایی را برای Windows 3.1X ، CTOS و OS2 ایجاد کرد ه است.با گذشت سالها ، برنامه کورل دراو گسترش یافته است تا ویژگی های دیگری را نیز در بر بگیرد. این نرم افزار برای ادغام گرافیک و متن ، کار با چند صفحه ، استفاده از سیستمهای مدرن فونت و سایر ویژگیهای ویرایش پیشرفته ، پشتیبانی را اضافه کرده است. همچنین این مجموعه ویژگی های خود را برای تبدیل تصاویر شطرنجی به گرافیک برداری گسترش داده است.

موارد استفاده از کورل دراو

۱٫ساخت پوستر در کورل دراو

 

پوستر

 

طراحی پوستر با طراحی های دیگر متفاوت است، دلیلش هم این است که قوانین چندانی برای طراحی پوستر وجود ندارد و هیچ محدودیتی هم در انتخاب اندازه پوستر یا ویژگی های طرح آن نداریم ، این فرصت را به ما می دهد که از تمام خلاقیتمان آزادانه استفاده کنیم .

۲٫ساخت ایموجی های بزرگ و طرح های کارتونی

 

ایموجی

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و استفاده های گسترده از آنها،ایموجی ها وطرح های کارتونی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردارند به طوری که در زندگی روزمره نیر از آنها استفاده میکنیم ،شما میتوانید با استفاده از کورل و ابزار آن شروع به ساخت برچسب ، برچسب یک حیوان ، برچسب یک اتومبیل و غیره که ممکن است به آن نیازداشته باشید بپردازید .

۳٫ساخت بروشور در کورل دراو

 

بروشور

ساخت بروشور یک طراحی منعطف، مناسب جهت تبلیغات و یا جذب کردن مخاطب است ،این بروشور کوچک به راحتی به گسترده ترین طرح آن تبدیل می شود که شما می توانید با استفاده از برنامه کورل دراو به راحتی به ساخت بروشور مورد نظر خود بپردازید.

۴٫طراحی کارت ویزیت

پدیده-کارت-ویزیت

 

کارت ویزیت یکی از ساده ترین و مؤثرترین راهها برای تأثیر گذاشتن روی مشتریان بالقوه است کارتهای ویزیت فقط کارتهای تماس نیستند،^ آنها عکسی از نام تجاری شما هستند که شما میتوانید با استفاده از برنامه کورل دراو به راحتی کارت ویزیت مورد نظر خود را طراحی کنید.

شرکت پدیده تجارت با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کورل دراو و فتوشاپ در اصفهان به عزیزان علاقه مند به این مباحث کمک میکند که با استفاده از این نرم افزار وخلاقیت خود به راحتی تصاویری زیبا ایجاد کنید و حتی در کسب و کار آنلاین خود نیز از آن بهره ببرید.

نتیجه اعتماد به پدیده


  • تولید شده در : دپارتمان تولید محتوا پدیده
  • امتیاز :
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • دیدگاه ها