آموزش خصوصی افتر افکت در اصفهان
تاریخ انتشار :     دی ۱۸, ۱۳۹۹

به فیلم های اکشن علاقه دارید ؟ دوست دارید شماهم جلوه های ویژه هیجان انگیز بسازید ؟ بیایید هرآنچه که لازم است در مورد نرم افزار ادوبی افترافکت  را بدانید در این مقاله مفصل بیاموزیم.

در این سری از مقالات پدیده  قصد داریم به آموزش خصوصی افترافکت در اصفهان بپردازیم و اطلاعات مفیدی در مورد این ابزار ارائه دهیم ، با این امید که توضیحی کاملاً واضح در مورد اینکه چرا باید به یادگیری افتر افکت بپردازید ، ارائه دهیم. شاید شما دانشجویی باشید که می خواهید اطلاعاتی در زمینه افتر به دست اورید. یا شاید ، شما با افتر افکت تازه کار هستید و می خواهید بدانید که این ابزار چه کاری می تواند انجام دهد. در هر گروهی که قرار می گیرید ، این مقاله برای شما نوشته شده است.

در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به:

افترافکت چیست؟

افترافکت کجا استفاده می شود؟

آموزش خصوصی افترافکت در اصفهان به درد چه کسانی میخورد ؟

آنچه با افتر افکت ایجاد می شود

روش های یادگیری افتر افکت

 

نرم افزار افترافکت (Adobe After Effects) چیست؟

 

ادوبی افترافکت یک نرم افزار انیمیشن ۲.۵D است که برای انیمیشن ، جلوه های تصویری و ترکیب تصاویر متحرک استفاده می شود. افتر افکت در ساخت فیلم ، تلویزیون و فیلمبرداری وب استفاده می شود.

این نرم افزار در مرحله پس از تولید استفاده می شود ، و صدها اثر دارد که می تواند برای دستکاری تصاویر استفاده شود. با این کار می توانید لایه های فیلم و تصاویر را در همان صحنه ترکیب کنید.

 

 ازنرم افزار افترافکت در کجا استفاده شده است؟

 

آموزش افترافکت

 

استفاده های اولیه افترافکت

 

کاربردهای اصلی افتر افکت را می توان به سه دسته تقسیم کرد: انیمیشن ، جلوه ها و ترکیب بندی نوع خاصی از انیمیشن که After Effects بیشتر برای آن استفاده می شود به عنوان Motion Graphics شناخته می شود ، که شامل ایجاد حرکت و حرکت اشیا ایستا به طور سنتی مانند آرم ، متن و سایر عناصر گرافیکی است.

نوع جلوه هایی که بعضا جلوه های دیداری (VFX) نامیده می شوند از فیلم و ویدئو کاملاً شناخته شده اند. افزودن برف به یک صحنه ویدئویی ، ایجاد آتش سوزی یا آب ، به نظر می رسد تبدیل شدن اشیا liquid به مایع همه از این موارد هستند. برای ایجاد این جلوه های تصویری از فیلم خود می توانید از After Effects استفاده کنید.

 

آموزش خصوصی افترافکت در اصفهان به درد چه کسانی میخورد ؟

 

افتر افکت توسط هنرمندان تجسمی ، انیماتورها ، آژانس های تبلیغاتی ، ویدئو آرتیست ها ، ویرایشگران ویدئو ، طراحان بصری ، متخصصان شبکه های اجتماعی ، تهیه کنندگان ویدئو ، طراحان گرافیک حرکتی ، متخصصان UX و انیماتورها استفاده می شود. کسب مهارت در افتر افکت ناشی از آموزش عمیق و استفاده عملی است.افتر افکت یک نرم افزار استاندارد صنعتی برای ایجاد جلوه های تصویری و حرکت گرافیکی است و می تواند به تنهایی یا به عنوان بخشی از Adobe Creative Cloud خریداری شود. کسب مهارت در برنامه افتر افکت از طریق آموزش عمیق و استفاده عملی حاصل می شود.

 

بعد از آموزش افترافکت در اصفهان چه چیزهایی میتوانید ایجاد کنید ؟

 

ایجاد برف و باران و برق با افترافکت

 

آنچه با افتر افکت ایجاد می شود

 

پس از آشنایی با افتر افکت و یادگیری استفاده از ابزار آن میتوانید فعالیت ها و کارهایی که در زیر نام میبریم را انجام و از ساخت یک جلوه ویژه لذت ببرید

ایجاد متن و انیمیشن کردن متن ها

ساخت اکولایزر

تبدیل کردن یک تصویر ثابت به فیلم متحرک و پویا

کروماکی (پرده سبز) و حذف پس زمینه از فیلم

تبدیل اجسام به جسم های دیگر در قالب موشن گرافیک

ایجاد صحنه رعد برق

ایجاد برف و باران و برق

خورد شدن تصاویر

بهم چسباندن تصویر خورد شده و تبدیل آن به لوگو

لوگو موشن گرافیک

ساخت پس زمینه

طراحی یک قسمت از انیمیشن دیرین دیرین

طراحی کارکتر زن و مرد و انیمیشن کردن آنها

طراحی وسایل خانه

تلفیق کاراکترهای زن و مرد و پس زمینه خانه

ساخت اکولایزر حرفه ای برای پوسترهای خوانندگان

کار با صداها در افترافکت

صحنه آهسته و اسلوموشن

که همه این موارد را میتوانید در کلاسهای آموزش افترافکت ما یاد بگیرید

 

روش های یادگیری افتر افکت

 

روش های یادگیری افترافکت

 

چندین روش برای یادگیری افتر افکت وجود دارد ، از جمله در کلاس ، آنلاین و از طریق فیلم ها و آموزش ها.

یادگیری افتر افکت در کلاس

موسسات محلی و مراکز آموزشی آموزش عملی را برای افرادی که در محیط کلاس بهتر یاد می گیرند ارائه می دهند. کلاسهای افتر افکت در یک برنامه مشخص قرار دارند و نیاز به حضور دانشجو و مربی دارند. این می تواند سودمند باشد ، زیرا می توان بلافاصله به نمایش ها و سولات بی درنگ پاسخ داد و دانش آموزان در حال کار بر روی رایانه و یادگیری کتاب های درسی برای تجربیات عملی هستند.

آموزش آنلاین افترافکت

یادگیری آنلاین گزینه دیگری برای کسانی است که تصمیم می گیرند افتر افکت را یاد بگیرند. این راه حل برای افرادی است که ممکن است نتوانند در یک کلاس درس شرکت کنند. این دوره های آموزشی افتر افکت بصورت آنلاین جلسات زنده گروههای کوچک است که از طریق یک کنفرانس وب برگزار می شود. در این تنظیمات ، آنها همچنین از طریق بحث و گفتگوی زنده با مربی تعامل می کنند.

 

جمع بندی

عزیزان علاقه مند به مباحث موشن گرافیک و نرم افزار افترافکت میتوانند با شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی شرکت پدیده تجارت از بهترین امکانات ، برترین سرفصل ها و مطالب آموزشی بهره مند شوند و خودتان را برای بازار کار پر درآمد آماده کنید.برای شرکت در دوره ها میتوانید با آدرس آموزش افترافکت در اصفهان بروید و یا با شماره تلفن شرکت پدیده تجارت تماس حاصل فرمائید.

 

  • امتیاز :
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • نظرات