آموزش پریمیر (Adobe Premiere) اصفهان

آموزش-پریمیر-اصفهان

زمان برگزاری : بهار و تابستان 99
سطح دوره : مقدماتی تا پیشرفته
مدرس : مهندس ابوالقاسمی
تعداد ساعات آموزش : 20ساعت
نوع دوره: خصوصی/گروهی
ماه برگزاری دوره : تاریخ شروع دوره : ظرفیت دوره : وضعیت دوره :
- - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - -

توضیحات بیشتر :

در عصر حاضر با گسترش روز افزون فضاهای دیجیتالی ، تقاضای زیادی برای محتوای ویدیویی با کیفیت بالا وجود دارد و ویراستاران و تولید کنندگان ویدیو امروز در یک محیط مداوم در حال تغییر فناوری های قدیمی و جدید کار می کنند وهدف همه از ویرایش فیلم ، ایجاد یک فیلم با کیفیت است. از آنجا که افراد زیادی علاقه مند به تولید محتوای ویدیویی با کیفیت بالا هستند ، به همین علت ما درگروه تولید محتوای دیجیتال مارکتینگ پدیده در این مقاله به آموزش پریمیر (Adobe Premiere) اصفهان میپردازیم،ابتدا به معرفی پریمیر و سپس مزایای آن را بیان میکنیم.

آموزش پریمیر (Adobe Premiere) اصفهان

پریمیر (Adobe Premiere) برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ منتشر شد ویکی از اولین سیستم های ویرایش غیر خطی مبتنی بر کامپیوتر بود و این امکان را دارد که تولید فیلم های پیشرفته دیجیتال مانند مستند ، فیلم های دیجیتال و فیلم های موسیقی را مستقیماً در لپ تاپ یا کامپیوتر دسک تاپ شما ایجاد کند.به دلیل انقلاب ویدیویی خانگی که از اواسط دهه ۹۰ آغاز شد ، هر کسی که دارای یک کامپیوتر شخصی کاملاً مدرن ، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتالی اقتصادی و یک برنامه ویرایش ویدیو مانند پریمیر (Adobe Premiere) باشد ، هم اکنون می تواند یک تصویر با حرکتی پیشرفته ایجاد کند.

پریمیر (Adobe Premiere) چیست؟

پریمیر (Adobe Premiere) قبل از هر چیز یک برنامه ویرایش ویدیو است و یک سیستم ویرایش غیر خطی میباشد و با وارد کردن فیلم از منبعی مانند نوار ویدیویی روی دیسک سخت شما کار می کند ، سپس به شما امکان می دهد نسخه های تازه ویرایش شده را تولید کنید که می توانید به نوار ، دیسک یا رسانه دیگری صادر کنید .این نرم افزار هم برای افراد حرفه ای آماتور و هم برای علاقه مندان ،برای ویرایش فیلم ها، برای فیلمسازان در سراسر جهان مناسب است ومی توان آن را هم به صورت تنها استفاده کرد ، یا در کنار برنامه های مختلفی از جمله Adobe Photoshop ، After Effects و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.

چرا باید به آموزش پریمیر (Adobe Premiere) اصفهان بپردازیم؟

برای پاسخ به این سوال به بیان تعدادی از مزایای پریمیر میپردازیم:

۱٫ پریمیر (Adobe Premiere)می تواند فیلم هایی را از دوربین های فیلمبرداری که به رایانه یا لپ تاپ متصل هستند ضبط کند و در قالب های مختلف فایل قابل ذخیره کند.

۲٫ پریمیر (Adobe Premiere) به دلیل برخورداری از ۳ نوع عنوان ،ساخت عناوین ویدیویی را بسیار آسان کرده است.

۳٫ در پریمیر (Adobe Premiere) مدیریت فایلهای مورد نیاز برای ویرایش آسان است زیرا یک ویژگی اکسپلورر داخلی وجود دارد که می تواند برای مرور استفاده شود.

۴٫ پریمیر (Adobe Premiere)دارای یک رابط کاربری است که عملکرد آن را آسان می کند زیرا دارای نمایشگر و پیش نمایش است که ویرایش فیلم را آسان تر می کند و روند ویرایش ویدیو را عملیاتی می کند.

۵٫ پشتیبانی از فایلهای ویدئویی زیادی وجود دارد که توسط Adobe Premiere قابل ویرایش است. بنابراین نیازی به نگرانی نیست زیرا باید قبل از باز کردن اولین نسخه در Adobe Premiere ، فرمت ویدیو را از یک پرونده به پرونده دیگر تغییر دهید.

۶٫ پریمیر به پشتیبانی همه جانبه VR میپردازند ،با افزایش استفاده از VR ، ویراستاران ویدیو به طور فزاینده ای به ابزارهایی احتیاج دارند که به آنها اجازه می دهد فیلم هایی بسازند که از همه جنبه ها همه گیر هستند. به همین دلیل است که Adobe Premiere Pro دارای ویژگی های جدید و پیشرفته ای برای پشتیبانی از توابع پیچیده ویرایش VR است.

۷٫ پریمیر (Adobe Premiere) اکنون کاربران را قادر می سازد چندین پروژه را به طور همزمان باز کنند ، به آنها امکان می دهد بین صحنه ها جابجا شوند و کلیپ ها را از یک پروژه به پروژه دیگر برسانند. این به آنها امکان می دهد در افزودن صحنه های مورد نیاز به ویدئویی که در هر بار کار می کنند ، وقت بیشتری صرفه جویی کنند.

۸٫ پریمیر (Adobe Premiere) با ویژگیقالب های چندگانه ،تبدیل فیلم ها از یک قالب به قالب دیگر می تواند باعث از بین رفتن فریم ها یا خرابی های ظریف شود. برای جلوگیری از این امر ، Adobe Premiere Pro برای پشتیبانی از فرمت های ویدیویی بومی بیشتر تقویت شده است. این به کاربران امکان می دهد فیلم ها را از دوربین خود مستقیماً اضافه کنند بدون اینکه روند تبدیل را طی کنند.

سخن پایانی

بسیاری از افراد این تفکر را دارند که یادگیری پریمیر بسیار دشوار و وقت گیر است، بله تا حدودی درست است زیرا ابتدا باید به طور جدی و دقیق در مورد آن مطالعه کنید، اما ما در شرکت پدیده تجارت با برگزاری دوره آموزش پریمیر (Adobe Premiere) اصفهان ،روند یادگیری را در زمان کمتری برای شما عزیزان آسان تر کرده ایم. درصورت تمایل به این دوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نتیجه اعتماد به پدیده


  • تولید شده در : دپارتمان تولید محتوا پدیده
  • امتیاز :
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • دیدگاه ها