ios-programming-in-isfahan
تاریخ انتشار :     6 شهریور 1398

یادگیری برنامه نویسی ios و انجام پروژه‌های آن، راهی است، برای کسانی که به آینده نگاه ویژه‌تری دارند و می‌خواهند آینده‌ای ایده آل برای خود بسازند. و یا اگر صاحب کسب و کاری هستید , طراحی یک اپلیکیشن ios در کنار دیگر شیوه ها و راهکارهای ورود به بازار تجارت الکترونیک می تواند نقش بسزایی در رشد و ارتقای کارتان داشته باشد.

ios یا همان iphone operating system از طرف شرکت اپل برای برنامه نویسی سیستم عامل ios ارائه شده است. با توجه به اینکه کاربران گوشی‌های اپل روز به روز در حال افزایش هستند، اما برنامه نویسان ios نسبت به برنامه نویسان اندروید بسیار کمتر هستند؛ بنابراین یادگیری برنامه نویسی ios را می‌توان یک آینده نگری ایده آل نامید.

زبان برنامه نویسی برای سیستم عامل ios

سوئیفت که زبان برنامه نویسی ios است، نیازی به پیش نیاز برای یادگیری ندارد و زبان مستقلی است.

محیط توسعه نرم افزارهای ios

نرم افزار xcode شامل تمام ابزارهای مورد نیاز برای توسعه اپلیکیشن‌های ios است و به همین خاطر شما به هیچ نرم افزار دیگری نیاز ندارید.

آموزش برنامه نویسی ios

شرکت پدیده تجارت انواع مختلف برنامه نویسی‌ها با زبان‌های متفاوت را آموزش می‌دهد، تا بتوانید برنامه نویسی را بهتر و راحت‌تر یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. برنامه نویسی ios نیز یکی از آن‌هاست که در دپارتمان آموزشی شرکت پدیده تجارت، توسط اساتید مجرب آموزش داده می‌شود و متخصصان و برنامه نویسان را راهی بازار کار می‌کند.

اجرای پروژه‌های برنامه نویسی ios

با گسترش هر چه بیشتر اپل در سرتاسر دنیا و دیدن بیشتر محصولات این شرکت در دست کاربران متوجه می‌شویم، که با چه سرعتی در حال توسعه برنامه‌های خود است. ios سیستم عامل محبوبی است و برنامه نویسی پروژه‌های آن باید، توسط متخصصان حرفه‌ای صورت بگیرد تا یک برنامه بدون عیب و نقص ارائه شود. شرکت پدیده تجارت در اصفهان این افتخار را دارد، تا با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه برنامه نویسی و آموزش، طرح‌ها و پروژه‌های برنامه نویسی شما را توسط تیم حرفه‌ای و متخصص خود، به اجرا درآورد.

بازار کار

از آن جایی که توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی سوئیفت کم هستند و نیاز این شغل احساس می‌شود، از بازار کار خوبی برخوردار است و پس از کسب آموزش‌های لازم به راحتی می‌توانید از این برنامه نویسی، کسب درآمد کنید.

در آخر:

اگر طرح‌هایی برای برنامه نویسی ios در اصفهان در سر دارید، آن را با متخصصان ما در شرکت پدیده تجارت در میان بگذارید، تا به بهترین شکل شاهد اجرایی شدن آن باشید. حتی اگر به فکر یادگیری این برنامه نویسی هستید، اساتید مجرب شرکت پدیده تجارت آماده مشاوره همه ساعته به شما، در این راه هستند.

 

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 امتیازها, میانگین: 1٫00 از 5)
    Loading...
  • نظرات