برگزاری اولین دوره طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته در اصفهان
تاریخ انتشار :     9 اردیبهشت 1392

 

یکی از مباحث جذاب و کاربردی در عصر حاضر که طرفداران زیادی دارد مباحث مربوط به طراحی وب می باشد. به راستی برای این که یک طراح وب شویم چه خصوصیات و الزاماتی باید داشته باشیم؟تسلط کافی به زبان های برنامه نویسی لازمه طراح وب می باشد.بنا به گفته اکثر برنامه نویسان php بهترین زبان برنامه نویسی در حال حاضر می باشد.قدرت و انعطاف پذیری کامل ویژگی این زبان است.شرکت پدیده تجارت اصفهان با سابقه 7 ساله در زمینه برنامه نویسی وطراحی وب اقدام به برگزاری اولین دوره طراحی وب سایت از پایه تا پیشرفته جهت ورود به بازار کار را در اصفهان نموده است.

1_آموزش به صورت صد در صد کاربردی داده شده و بصورت کارآموزی به شما عزیزان در محیط کاری شرکت قرار گرفته و علاوه بر مباحث تخصصی با نحوه سفارش گیری و روند تحویل وب سایت به مشتری آشنا خواهید شد.

2_این دوره در 40 ساعت برگزار خواهد شد – معیار برای ما ساعت بوده و تعداد جلسات برای ما معیار نیست.

3_ 1جلسه رایگان هم هدیه شرکت به هنرجویان بوده که در آخر دوره برگزار شده و مباحث تجارت الکترونیک (نحوه کسب درآمد قانونی اینترنت)توسط مدیرعامل تدریس می شود.

4_زمان برگزاری کلاسها:توسط مربی و هنرجویان هماهنگ شده(ما خود را با شما هماهنگ می کنیم)

5_مکان برگزاری کلاسها:دفتر شرکت

6-و در آخر ذکر این نکته ضروری است این دوره حضوری و بدون اعطای مدرک برگزار خواهد شد با توجه به محدود بودن نفرات اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

 

دوره ها شامل سه سطح بوده مقدماتی، متوسط و پیشرفته و شامل تمام بخشهای مورد نیاز جهت وارد شدن هرجویان به بازار کار می باشد.

برای اطلاع از سرفصل های کلاس اینجا کلیک کنید!

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید و یا فرم زیر را تکمیل کرده تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.


[vfb id=1]

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.