شرکت پدیده تجارت یکی از قدیمی ترین شرکتهای حورزه ی دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی و عضور رسمی اتحادیه کامپیوتر اصفهان, فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 1389 آغاز کرد. شعار تیم پدیده از ابتدای شروع فعالیت خود "آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است" بوده و در راستای کمک به زیر ساخت های کسب و کارهای کشور, همیشه مشاوره های تخصصی به صاحبین کسب و کار ارائه کرده است.

شرکت پدیده با فعالیت در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی و توسعه وب سایت ها, نرم افزارهای موبایلی,نرم افزاهای ویندوزی , مشاوره کسب و کارهای آنلاین و استارتاپ ها, ساخت کلیپ تبلیغاتی ,تولید محتوا ,سئو و بهینه سازی وب سایت ها, بازاریابی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و دیگر خدمات , طی سالها فعالیت خود در خدمت مشتریان عزیز بوده است.

در این راستا به دلیل خلا موجود برای عزیزان جویای کار, دوره های آموزشی که در حیطه فعالیت شرکت بوده, بصورت کاملا خصوصی و پروژه محور برگزار کرده است تا پر کننده این خلا باشد و هنرجویان عزیز را برای ورود به بازار کار آماده کند.


اولویت تیم پدیده جلب رضایت مشتریان عزیزمان با استفاده از بروزترین تکنولوژیها و خدمات ارزنده بوده و هست.


قدمت هر شرکت و نمونه کارهای آن دلیلی بر اثبات عملکرد مثبت اون هست.پس  اینجا کلیک کنید و نگاهی به نمونه کارها طراحی شده توسط تیم پدیده بیندازید.