support package

برای هر سازمان ,شرکت,مشاغل و اشخاص, صرفا طراحی وب سایت پایان کار نمی باشد. یک وب سایت پس از طراحی و پیاده سازی نیازمند رسیدگی و به عبارتی به روزرسانی کردن مقالات,تصاویر و اخبار آن می باشد. درصورتی که آپدیت کردن اطلاعات سایت انجام نشود, روز به روز وب سایت شما از لحاظ سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر وضعیت ضعیف تری پیدا خواهد کرد, علاوه بر آن روز به روز مشتریان و بازدیدکنندگان خود را نیز از دست خواهید داد و در نتیجه رونق کسب و کار شما و تعداد تماس های شما پایین خواهد آمد.

 

جهت جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی بایستی یک نیروی فنی استخدام کنید که وظیفه ی به روز رسانی وب سایتتان را انجام دهد, بسیاری از صنایع و شرکتها تمایل چندانی به استخدام نیرویی جدید که مشمول پرداخت هزینه های بسیاری از جمله حقوق , بیمه و … هست ندارند و یا فرد مناسب , متعهد و متخصصی برای انجام چنین فعالیتهایی پیدا نکرده اند, در چنین حالتی پیشنهاد کارشناسان پدیده استفاده از پکیج های پشتیبانی سایت می باشد.

 

کارشناسان فنی تیم پدیده, با تجربه ای 7 ساله در این زمینه و بررسی هایی که به انجام رسانیده اند به فکر راه اندازی پکیج توسعه و بهینه سازی وب سایت با بالاترین سطح خدمات و کیفیت و در مقابل قیمتی مناسب برای وب سایت شما عزیزان افتاده اند. با استفاده از این پکیج ها قادر خواهید بود بروز رسانی و آپدیت کردن اطلاعات وب سایت, راه اندازی شبکه های اجتماعی(فعالیت در شبکه های اجتماعی) و بسیاری از خدمات دیگر را به دست تیمی از افراد متخصص و فنی مجموعه ما بسپارید و دیگر هیچگونه مشغله ای از بابت وب سایت که ویترین سازمان و ارگان شما هست نباشید.

 

مزیت هایی که استفاده از این پکیج ها برای وب سایت شما خواهد داشت به شرح زیر می باشد:

1-افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما بصورت روزانه

2- تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت شما به مشتری

3- بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر

4-عدم نیاز به نیرو و کارمند ثابت و متخصص و در پی آن کاهش هزینه های شما برای انجام پشتیبانی وب سایت

5-بروز بودن همیشگی وب سایت

6-انجام خدمات بصورت هدفمند توسط کارشناسان پدیده

7-ارائه گزارش ماهیانه بصورت مکتوب به شما

 

نیرو های فنی پدیده کلیه ی خدمات مشخص شده در هر پکیج را در جهت ارتقاء وب سایت شما به انجام خواهد رسانید.

 

چهت مشاوره می توانید با کارشناسان پدیده در تماس باشید.

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.