one-app-android-for-success-self-reliance
تاریخ انتشار :     3 اردیبهشت 1398

مراحل طراحی یک اپلیکیشن اندرویدی به چه سبکی هست؟
ما در پدیده تجارت در مرحله اول خواسته های مشتری را به شکل سناریو یا پروپوزال بررسی می کنیم …سپس قیمت حدودی را به مشتری اعلام می کنیم..در مرحله بعدی مدیر پروژه سناریو را با همکاری کارفرما از دید فنی بررسی کرده و پروپوزال فنی شده را معین می کنیم..در مرحله بعد گرافیست مجموعه با استفاده از طرح وایر فریم کشیده شده صفحات اپ را مشخص کرده و اقدام به طراحی صفحات می کند..در این مرحله کلیه کامنتهای کارفرما اخذ شده و بر طبق سلیقه ایشان و البته استفاده از مباحث طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) صفحات نهایی اپلیکیشن مشخص می شود..در مرحله بعد برنامه نویسی سمت سرور و طراحی دیتا بیس جزو برنامه های اصلی می باشد..پس از طی زمان توافق شده در مرحله تحویل اولیه کلیه موارد پروپوزال به کارفرما تحویل داده شده و ایشان شروع به باگ گیری می نمایند…در تحویل نهایی کلیه باگ های اپ مرتفع شده و تحویل ایشان می شود.

نکته مهم در سفارش یک اپلیکیشن اندروید داشتن تجربه کافی و تعداد نمونه کارهای مرتبط مجری در این زمینه می باشد که با کمی تحقیق می توانید پی ببرید.

البته موارد مهم دیگری همچون برنامه ریزی برای بازار قبل شروع پروژه . نیاز سنجی تبلیغات.مدل کسب و کار.شیوه ورود به بازار آنلاین.میزان هزینه کنار گذاشته شده.البته باید به مسایل سمت سرور بعد از استقرار پروژه نیز توجه داشته باشید که هزینه آن در پلن استقرار دیده میشود و گزینه جداگانه ای است.
خدا را شاکریم بعد از فعالیت 10 ساله سابقه رسمی در صنعت آی تی کشور و در حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن قادر به انجام پروژه های عظیم اپلیکیشن اندروید و سایت در کشور هستیم.
در پروژه جدیدمان که مرتبط با بازار وکالت کشور می باشد میزبان یکی از بهترین ایده ها در این مورد هستیم که بنا به ملاحضات از ذکر جزییات پروپوزال تا زمان ارائه رسمی معذوریم!

برای مشتری عزیزمان آرزوی موفقیت و پیروزی می کنیم.

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
    Loading...
  • نظرات