طراحی سایت اختصاصی اصفهان

یکی از راههای موفقیت در فضای آنلاین، سفارش طراحی سایت اختصاصی در اصفهان است. از آنجایی که اصفهان یکی از شهرهای پر رقابت در زمینه تجارت آنلاین است، برای آن که بتوانید به رونق کسب و کار خود کمک کنید؛ به یک وبسایت اختصاصی نیاز دارید. ما به شما کمک می کنیم علاوه بر معرفی بهتر شما در فضای آنلاین، کسب و کارتان رونق بیشتری کسب کند و در نتیجه به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

برای آنکه در فضـای آنلاین بدرخشید حتما از بهترین شـرکت
طراحی سـایت اختصـاصی در اصفهـان کمک بگیرید ...

ما در شرکت پدیده تجارت به علت داشتن تجربه های زیاد در زمینه طراحی وبسایت اختصاصی از سراسر جهان، به شما کمک می کنیم تا با رعایت بالاترین استانداردها و همگام با تکنولوژی های روز جهان، وبسایت خود را راه اندازی کنید.

با خیـال راحت سفـارش طـراحی سـایت اختصاصی اصفهان
خود از جملـه شرکتی، شخصی، فروشگاهی، امـلاک و ... را به
شرکت پدیده تجارت بسپارید و درآمدتان را بهبود بخشید.

اهمیت داشتن وبسایت در اصفهان

بهترین روش جهت ورود به فضای آنلاین برای شما که دارای کسب و کار در اصفهان هستید؛ طراحی سایت است.

پیاده سازی وبسایت با سرعت
بالا و واکنشگرا

پشتیبانی قوی و سریع در تمام
مراحل طراحی وبسایت

پنل مدیریتی اختصاصی با
کاربری آسان

هماهنگ با انواع موتورهای جستجو
با طراحی گرافیکی زیبا

طراحی سایت اختصاصی اصفهان

اگر محصول یا خدمات دارید به شما پیشنهاد می کنیم از وبسایت برای معرفی کالای خود و افزایش فروش آن استفاده کنید. لازم است که یک وبسایت فروشگاهی با رعایت سفر مشتری و تمام نیازمندی های یک وبسایت فروشگاهی طراحی شود تا به راحتی اعتماد مخاطب را جذب کرده و آن را به مشتری تبدیل کند و در نتیجه به افزایش فروش شما کمک بسزایی شود.

خدمات حرفه ای که برای شما انجام می دهیم

آنالیز وبسایت رقبا

برای آنکه بتوانیم بهترین پیشنهادات را به شما بدهیم، وبسایت رقبا را به صورت کامل بررسی می کنیم تا نقاط ضعف و قوت ها را شناسایی کنیم.

آنالیز وبسایت رقبا

اولین انتظاری که کاربران از وبسایت شما دارند ظاهر گرافیکی زیبا برای وبسایت است که علاوه بر استفاده از المان های زیبا، خلاقانه باشد.

آنالیز وبسایت رقبا

باید رتبه خوبی در صفحه SERP گوگل کسب کنید تا در دسترس مشتریان هدف باشید و بین سایر رقبا بدرخشید.

سفارش طراحی سایت اختصاصی اصفهان

با طراحی وبسایت اختصاصی، سایت شما امنیت بالاتری را تجربه خواهد کرد. البته به شرطی که از بهترین برنامه نویسان طراحی سایت اختصاصی در اصفهان استفاده کنید. همچنین نیاز به گرافیک زیبا دارید تا کاربران را جذب وبسایت خودکنید. اما اگر سرعت وبسایت شما به اندازه کافی سریع نباشد؛ مسلما مشتری خود را از دست می دهید. طراحی سفر مشتری از دیگر موضوعات مهم در طراحی سایت اختصاصی است که باید جز موارد مهم در نظر بگیرید. علاوه بر تمام این موارد، سئوی وبسایت نیز اهمیت بالایی دارد. چرا که اگر وبسایت شما در نتایج جستجو نباشد؛ مشتریان هدف خود را پیدا نخواهید کرد. پس برای سفارش طراحی سایت اختصاصی، شرکتی را انتخاب کنید که در تمامی این زمینه ها از افراد خبره استفاده کند.

سفارشات طراحی سایت اختصاصی شامل موارد زیر خواهد شد:
...
برای افرادی که ارائه دهنده انواع خدمات یا کالا هستند داشتن وبسایت اختصاصی فروشگاهی یک مزیت محسوب می شود تا محصولات خود را به افراد بیشتری بتوانند عرضه کنند.
سفارش سایت فروشگاهی
...
این روزها کلیه پزشکان، دندانپزشکان، کلینیک های زیبایی و غیره نیاز به یک وبسایت اختصاصی دارند تا علاوه بر معرفی متخصصان، نمونه کارهای خود در حوزه بهداشت و درمان را نیز برای عموم بارگزاری کنند.
سفارش سایت فروشگاهی
...
هر شخصی که دارای حداقل یک تخصص باشد به یک وبسایت اختصاصی برای پرسونال برندینگ خودنیاز دارد تا افراد بیشتری وی را شناخته و از خدماتی که ارائه می دهد؛ استفاده کنند.
سفارش سایت شخصی
...
این روزها داشتن یک وبسایت اختصاصی برای شرکت ها از نان شب هم واجب تر است. اگر شرکتی یک وبسایت اختصاصی نداشته باشد چگونه می خواهد در تجارت آنلاین بین سایر رقبا حرفی برای گفتن داشته باشد؟!
سفارش سایت شرکتی

برای داشتن یک وبسایت اختصاصی حرفه ای،باید حتما اصول و استانداردهای برنامه نویسی رعایت شود. همچنین یک تیم قوی در کنار شما قرار گیرد تا با تجربه ارزشمندی که دراین زمینه دارد به شما در برنامه ریزی و استراتژی وبسایت کمک کند. ما در شرکت پدیده در این راه به شما کمک می کنیم. جهت سفارش طراحی سایت اختصاصی در اصفهان، تنها لازم است با مشاوران ما تماس گرفته تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت یک کار چند رشته ای است که طراح نه تنها به دانش در زمینه طراحی (تایپوگرافی ، تئوری رنگ و ...) بلکه به مهارت در ایجاد وب سایت با زبان های (HTML ، CSS ، JavaScript و ...) نیز نیاز دارد. فردی که بتواند در همه این زمینه ها تخصص داشته باشد مسلما یا نیست یا اگر هست فرصت نمی کند در تمام بخش خود را حرفه ای کند. به همین علت طراحی وبسایت یک کار گروهی است که افراد با تخصص های مختلف کنار هم قرار می گیرند و با استراتژی که مدیر وبسایت طراحی کرده است، گام بر می دارند.

اصول طراحی سایت اختصاصی اصفهان

در گام اول یک RFP برای شما ارسال می شود تا به سوالات آن پاسخ دهید.بررسی و پردازش اطلاعات در این مرحله انجام می شود.
بعد از تکمیل RFP، یک جلسه مشاوره هماهنگ می شود تا نکات مورد نیاز بازگو شود و تمامی خدمات مورد نیاز در وبسایت پیش بینی شود.در واقع دریافت اطلاعات کلی مشتری از موارد بسیار مهم است.
بر اساس موارد جمع آوری شده از مراحل قبل، طراح گرافیکی برای شما انجام می شود تا به گرافیک مورد علاقه شما دست پیدا کنیم.
سپس کدنویسی استاندارد وبسایت شروع خواهد شد. تمامی نکات برنامه نویسی مانند واکنشگرا بودن، کدنویسی بهینه و ... در این مرحله انجام خواهد شد.
و در نهایت به بهینه سازی و تکمیل پروژه خواهیم رسید.

چرا طراحی سایت اختصاصی در پدیده تجارت؟

همکاران ما در پدیده تجارت از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه ها با تجربه ای بالا در زمینه طراحی وبسایت ایران و خارج از کشور هستند که خود را موظف می دانند با دانش روز پیش روند. به همین علت همیشه در تلاش هستند تا بهترین و کاربردی ترین وبسایت اختصاصی را با توجه به نیاز شما برنامه نویسی کنند. روحیه کار تیمی بین اعضا باعث شده تا از انواع تخصص ها برای بهره مندی حداکثری استفاده شود تا پس از طراحی سایت اختصاصی، در فضای آنلاین به خوبی معرفی شوید و در دنیای دیجیتال بین سایر رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید.
همچنین از آنجایی که امنیت وبسایت، موضوع مهمی تلقی می شود از پیشرفته ترین ترفندهای امنیتی استفاده می کنیم تا از حملات هکرها در امان باشید. جهت آشنایی بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم تعدادی ازجذاب ترین نمونه های طراحی سایت شرکت پدیده تجارت را در ادامه ملاحظه فرمائید.

نظرات مشتریان در مورد طراحی سایت اختصاصی پدیده تجارت

قیمت طراحی سایت اختصاصی اصفهان

همانطور که در مورد انواع وبسایت ها صحبت شد. هزینه طراحی سایت اختصاصی با توجه به امکانات آن متفاوت است و بستگی به خدماتی که در وبسایت شما ارائه می شود؛ دارد. همکاران ما در شرکت پدیده تجارت پس از جلسه مشاوره، یک پروپوزال برای شما تنظیم می کنند که هزینه وبسایت در آن مشخص خواهد شد.
فقط لازم به توضیح است که هزینه طراحی سایت اختصاصی به نسبت وردپرس، بیشتر است. جهت ارزیابی دقیق زمان و هزینه طراحی وبسایت اختصاصی لطفا با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت سفارشی اصفهان

ما در شرکت پدیده تجارت، جهت طراحی سایت سفارشی اصفهان یک جلسه مشاوره رایگان برنامه ریزی کرده ایم تا در این راه بتوانیم به شما دوستان عزیز کمک کنیم تا بهترین ها را انتخاب کنید.در این جلسه به صورت کامل نیازهای شما تحلیل خواهد شد. پس از آن همکاران ما پروپوزال طراحی سایت سفارشی اصفهان را برای شما آماده می کنند تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

سوالات متداول طراحی سایت سفارشی

همانطور که اشاره کردیم پس از برگزاری جلسه مشاوره و تخمین نیازها، یک پروپوزال برای شما نوشته می شود که مدت زمان طراحی ساخت سایت اختصاصی در آن برآورد خواهد شد.

در طراحی سایت اختصاصی، صفر تا صد پروژه توسط برنامه نویسان برای شما نوشته خواهد شد. اما زمانی که از cms های اپن سورس استفاده شود، پروژه در زمان و هزینه کمتری انجام می پذیرد اما امنیت سایت اختصاصی را نخواهد داشت.

بله در شرکت پدیده تجارت، علاوه بر طراحی وبسایت به صورت اختصاصی و با cms های آماده، طراحی اپلیکیشن موبایل نیز انجام می گردد.

اگر می خواهید بین سایر رقبا بیشتر دیده شوید و مشتریان هدف را جذب کنید؛ صد در صد به بازاریابی محتوا نیاز دارید. می توانید یک گروه با این هدف در مجموعه خود تشکیل دهید یا از شرکت هایی مثل پدیده تجارت که در زمینه سئو و تولید محتوا به صورت تخصصی فعالیت می کنند؛ کمک بگیرید.

بله. برای آنکه بتوانید با پنل کاربری به راحتی کار کنید؛ نیاز به آموزش دارید. ما در شرکت پدیده تجارت یک جلسه آموزشی به صورت رایگان برای شما برگزار خواهیم کرد.