طراحی سایت رایگان با تمام امکانات!

ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن میل زیادی به استفاده از خدمات رایگان دارند!! در حوزه it بحث طراحی وب سایت رایگان جمله ای است که طرفداران زیادی چه در بین شرکتهای طراح وب و چه در بین مشتریان این حوزه دارد! لازم است قبل از ادامه کمی در مورد طراح وب سایت توضیح دهیم.این حرفه یکی از تخصصی ترین مشاغل دنیا به حساب می آید و تقریبا تمام مردم به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم با اینترنت و به طبع آن با  وب سایت سروکار دارند.برای ساخت یک سایت علاوه بر تخصص وافی و کافی به تجربه زیاد هم نیاز است که مسلما مشمول پرداخت هزینه می باشد.اما چرا وب سایت رایگان؟!چرا طراحی سایت رایگان؟! یا حتی طراحی سایت رایگان فارسی ؟با کمی جستجو در وب به این نتیجه رسیدیم که کسانی که به تبلیغ ساخت سایت رایگان در گوگل می پردازند هدفی غیر از انجام این خدمات به شما دارند:

1)یک دسته آن هایی هستند که در مقابل فروش هاست و دامنه به شما اقدام به انجام این عمل آن هم در سطح بسیار مقدماتی نموده اند.

2)یک دسته آنهایی هستند که برداشتشان از طراحی وب سایت جستجو در نت و دانلود قالبهای آماده می باشد که این عزیزان بابت انجام این کار و دادن آن به گفته خودشان هزینه ای دریافت نمی کنند اما در کنار این موضوع به نوعی برای خود و وبسایتشان کسب اعتماد می کنند غافل از این که برای طراحی وب سایت اول باید مشخصات طرح مورد نظر را از مشتری (بنا به سلیقه او) دریافت کرد سپس فایل psd زده شود .بعد این قالب تبدیل به کد Html شده و در مرحله بعد پیاده سازی تکنیکهای روز می باشد که هیچ کدام از این قسمتها در قالب آماده که به شما داده می شود انجام نمی گیرد!!

3)دسته دیگر هم هستند که اقدام به دایرکت کردن نام سایت روی وبلاگ نموده و پس از مدتی کنترل سایت را از مشتریان گرفته و به انواع بهانه ها از آنان هزینه های بالایی دریافت می کنند.همانطور که گفته شد طراحی سایت وبهینه سازی فعالیت علمی.روانشناسی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد. از این رو کاری هزینه بر می باشد.

شرکت پدیده تجارت با استفاده از بهترین کارشناسان طراح وب و بهینه سازی و با تجربه ای بالا در این زمینه تا کنون بسیاری از وب سایت های دولتی .شرکتی چه در ایران چه در خارج کشور را طراحی نموده است.

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.