online store anus
تاریخ انتشار :     6 دی 1394

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مباحث پر اهمیت بوده و بسیاری از مشاغل و فروشگاه ها امروزه در پی راه اندازی آن می باشند. از دید کارشناسی و فنی, یک بحث مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی قابلیت ها و امکانات فروشگاه اینترنتی و هسته ی فروشگاه اینترنتی بوده, به این خاطر که بسیاری از وب سایتهایی که به عنوان فروشگاه اینترنتی طراحی می شوند قابلیت و ظرفیت بسیار کم و محدودی برای بارگذاری محصولات دارند و بطور کلی اصلا هسته ی آنها, هسته ی فروشگاه اینترنتی نمی باشد و فقط در حد نصب یک ماژول بوده که بعد از مدتی این چنین وب سایتها سرعت لود آن بسیار کم می شود و حتی وب سایت پایین آمده و لود نمی شود.

شرکت پدیده تجارت با تجارب چندین ساله ی خود در این زمینه توانسته نظر مشتریان خود را با پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آنها با تکنولوژی های به روز که هسته ی قوی فروشگاه اینترنتی دارند جلب کند و مشتری به هیچ عنوان نگرانی بارگذاری تعداد زیادی محصول و یا نگرانیهای محدود بودن امکانات فروشگاه خود را نداشته باشد.

در پروژه ی جدید که به مجموعه پدیده واگذار شده است , طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنوس بوده, برای کارفرمایان این پروژه آرزوی موفقیت هرچه بیشتر را در شروع فعالیتشان داریم.

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.