طراحی وب سایت اختصاصی arastation
تاریخ انتشار :     13 بهمن 1392

کشور چین پرجمعیت ترین کشور دنیا با 1.3 میلیارد نفر سکنه می باشد. از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی ریزی یک اقتصاد مدرن , چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور هم اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین وارد کننده ی بزرگ کالا است.

جالب آنکه بحث فیلترینگ در این کشور به شدت اعمال می شود و حتی جستجوگر گوگل هم در این کشور فیلتر است! در بحث تجارت الکترونیک و طراحی سایت برای کشورهای خارجی نکته قابل اهمیت توجه به بحث بومی شناسی و فرهنگسازی آن کشور است.

در سفارش جدیدی که طراحی وب سایت اختصاصی arastation برای کشور چین است این نکات حتما رعایت می شود:‌ نظر کارفرمایان ما در کشور چین بدین گونه است که سایت محلی باشد برای معرفی کارخانه ها و فروشگاه ها تا از این طریق بتوانند سهم بیشتری از مراودات تجارت الکترونیک را به خود اختصاص دهند . با توجه به نوع درخواست و امکانات خواسته شده ما این سایت را به شکل کاملا اختصاصی و از پایه کدنویسی خواهیم کرد. این وب سایت قابلیت و امکانات سایت معروف علی بابا را در سطح محدودتر دارا خواهد بود. زمان انجام این پروژه 40 روز کاری و یک تیم 5 نفره از کارشناسان و کدنویسان پدیده مسئول انجام این پروژه خواهد بود.

 

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.