Site-Design-Steps
تاریخ انتشار :     7 آذر 1398

در مقاله ی “تفاوت کسب و کار آنلاین و سنتی” با اهمیت و لزوم شروع کسب و کار آنلاین و ورود به این بازار آشنا شده اید, اینک زمان آن رسیده است که به تفصیل با مراحل صفر تا صد طراحی وب سایت آشنا شوید و در جریان آن قرار گیرید.

قدم اول مراحل طراحی وب سایت

در این مرحله بایستی به فکر یک اسم مناسب برای وب سایت خود باشید که آن نام در واقع نام دامنه ی سایتتان خواهد بود. در این راه حتما باید موارد زیر را رعایت کنید و در تصمیم گیری خود مدنظر قرار دهید:

1-معرف گوتاهی از کار وب سایتتان باشد. مثلا: Padideit , Digikala

2-نام کوتاه و کمتر از 12 حرف باشد.

3-ترجیحا از حروف, اعداد و کارکترهای اضافه استفاده نکنید.مثلا: (-, _ )

4-تلفظ نام ساده باشد و درذهن ها بماند. مثلا: آچاره, دیوار

5-نام منحصر به فرد باشد و از کپی کردن بپرهیزید.

پس از انتخاب بهترین دامنه , باید بدانید اگر به برند شدن و بزرگ شدن کسب و کار اینترنتی خود فکر می کنید بهتر است از پسوند بین المللی و عامه .COM استفاده کنید.

قدم دوم

در این مرحله بایستی بین دو گزینه متناسب با شرایط کاری, مالی و … تصمیم گیری کنید:

گزینه اول: انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان

گزینه دوم: آموزش طراحی سایت و یادگیری آن توسط خودتان و یا نیروهای شرکت و سازمانتان

**اگر در انجام پروژتان عجله دارید و طی 1-2 ماه می خواهید کارتان را شروع کنید, پیشنهاد ما انتخاب یک مجری حقوقی برای طراحی وب سایتتان می باشد.

**اگر محدودیت زمانی برای انجام پروژه ندارید و سایتتان در حد وب سایت معرفی و فروش کالاهایتان است, می توانید از گزینه دوم این مسیر را طی کنید.

انتخاب گزینه دوم:

در این راه شما در کلاسهای آموزش طراحی سایت (وردپرس) شرکت خواهید کرد , در این کلاس کدنویسی گرافیک ظاهر وب سایتتان به شما آموزش داده می شود , هسته وب سایتتان و پیاده سازی پنل وردپرس بر روی هاست (فضای اجاره ای برای بارگذاری وب سایتتان) و اضافه سئو (بهینه سازی مطالب و کدنویسی) وب سایت به شما آموزش داده خواهد شد.

پس از اتمام دوره آموزشی شما می توانید به تولید محتوا و ورود داده های وب سایت بپردازید و تبلیغات خود بر روی سایتتان را آغاز کنید.

انتخاب گزینه اول:

در این راه ما برای شما جلسات مشاوره ای برای دریافت درخواستهایتان و نگارش پلن کسب درآمد شما برگزار خواهیم کرد. پس از نگارش پلن شما, فرایند طراحی وب سایت توسط تیم فنی آغاز می شود و گزارش های پیشرفت به شما ارائه می شود.

پس از پایان طراحی, جلسه تحویل وب سایت به شما برای خطایابیتان برگزار می شود و پس از برطرف کردن خطاهای احتمالی, وب سایت شما آماده ورود داده ها و اطلاعاتتان می باشد.

قدم سوم:

تولید محتوای متنی و ویدیویی جزو اصلی و جدانشدنی برای بهبود رتبه سایت شما در گوگل و سئوی وب سایتتان می باشد که بایستی انجام شود. 

قدم چهارم:

استفاده از انواع شیوه های بازاریابی و تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی

 

شرکت پدیده تجارت اصفهان در تمامی این مسیرها می تواند مجری خوبی برای شما باشد و تمامی تلاش خود را طی این سالها برای جلب رضایت مشتریان انجام داده است .

به یاد داشته باشید آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است…

 

 

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
    Loading...
  • نظرات