وسایل لازم برای یک آموزش کاربردی!!!؟

اولین چیزی که با شنیدن کلمه آموزش به ذهن ما خطور میکند چیست؟؟!

مربی، آموزشگاه، آزمون، نمره، کیفیت…

 

متاسفانه در کشورما امر آموزش با کیفیت  بسیار پایین انجام میشود.خیلی از کسانی که به امیدی وارد دانشگاه میشوند و اکثرا هم  مجبور به پرداخت هزینه های بالا میشوند در حقیقت بهترین زمان عمر خود را صرف گذراندن در چهارچوبی میکنند که شاید هیچ منفعتی در آن نبوده و  پس از اخذ مدرک به این نتیجه میرسند که راه را از همان اول اشتباه رفتند!!!

 

برای وارد شدن به بازار کار در حال حاضر  شاید نوع و درجه مدرک  دیگر مهم نباشد!!! در این برحه از زمان برای این که بتوانید کسب و کاری را راه اندازی کنید یا وارد بازار کار شوید فقط و فقط “تجربه ” حرف اول و آخر را میزند و مسلما برای کسب تجربه هم شما باید آموزش عملی ببینید .نوع آموزش خصوصا برنامه نویسی در کشور ما به گونه ای است که اکثر دانشگاه ها و مراکز فقط به بصورت کتبی و عملی اقدام به انجام این کار میکنند که کیفیت بسیار پایین حاصل این شکل کار است..

 

اما…

 

ما در پدیده با استفاده از مربیان و کادر فنی بسیار حرفه ای آماده ایم تا تمام مباحث  روز برنامه نویسی سمت وب .تجارت الکترونیک.فتوشاپ حرفه ای .سئو.طراحی سایت با وردپرس.اندروید و…..را با بالاترین کیفیت و بصورت کاملا عملی و کاربردی به شما عزیزان آموزش دهیم. این نوع آموزش فقط به صورت خصوصی بوده و مدرکی به شما داده نمیشود بجای آن تمرکز تیم فنی بیشتر بر روی کیفیت کار خواهد بودو اطمینان داریم  شما بعد از طی دوره آماده وارد شدن به بازار کار خواهید بود…برای مشاور رایگان لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید..

 

آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است..

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.