seo-web-design

سئو چیست ؟! آیا واقعا بهینه سازی سایت های اینترنتی لازم است ؟!

 

قطعا ایجاد یک وب سایت همه ی کار نیست و وب سایت هم مانند وسائل و ابزارهای دیگر نیاز به ویرایش، اصلاح و بازبینی دارد. شما وبسایت را راه اندازی میکنید تا کسب و کاری موفق تر داشته باشید، پس چرا از همه ی امکاناتی که در محیط وب برای شما فراهم شده است استفاده نمیکنید ؟!

 

موتور های جستجو در واقع بازاریاب هایی رایگان هستند که کار بازاریابی و معرفی محصول را برای شما به صورت رایگان انجام میدهند، که این کار بدون داشتن سئو وب سایت میسر نمی باشد و همچنین در شرایطیست که شما بتوانید وب سایت خود را روی کلمات کلیدی خاصی ارتقا دهید تا در صفحات و نتایج بهتری قرار گیرد. در این صورت است که کاربر با انتخاب کلمه ی مورد نظر خود و جستجو در موتور جستجو، وب سایت شما را دیده و وارد سایت شما می شود. در واقع مانند خریداریست که در خیابانی مشغول به دیدن مغازه هاست و یکی از مغازه ها را انتخاب میکند و وارد آن مغازه میشود، با این تفاوت که هزینه های راه اندازی و نگه داری وب سایت خیلی خیلی پایین تر از هزینه های نگه داری یک مغازه است!

 

ممکن است شخصی با ایجاد یک وبسایت کوچک و کم هزینه، ولی با توجه به اصول سئو و بهینه سازی، وب سایت خود را در کلماتی خاص در موتورهای جتسجو بهبود ببخشد و با این کار تاثیر بسیاری مثبتی در فروش و ارائه ی خدمات خود داشته باشد. ولی شخصه دیگری با هزینه ی زیاد وب سایتی را ساخته ولی بدون توجه به سئو کار خود را ادامه دهد، که در این صورت، با اینکه هزینه ی زیادی را صرف ساخت سایت نموده ولی تاثیری که باید برای فروش داشته باشد را ندارد. برای همین است که ما میگویم داشتن سایت به تنهایی کافی نیست و باید از تمام امکاناتی که در فضای مجازی در اختیار ما قرار داده شده، استفاده نمود.

 

شرکت پدیده تجارت جاویدان یکی از شرکت هایی است که خدمات بهینه سازی وب سایت در استان اصفهان را انجام میدهد. برای اطلاعات بیشتر به ” بهینه سازی وب سایت اصفهان” مراجعه کنید …

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین : 1٫00)
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.