5 دلیل قانع کننده، برای طراحی وب سایت تان با وردپرس
تاریخ انتشار :     2 مهر 1393

بیایید صادق باشیم. قطعا وردپرس بهترین ابزار برای پیاده سازی هر وب سایتی نیست و هر وب سایت بنابر نیازهای خود میتواند از ابزارها و زبان های برنامه نویسی مختلفی استفاده کند. با علم به این نکات، میخواهیم 5 دلیل قانع کننده را برای شما بیاوریم، که شما را قانع خواهد کرد که از سیستم مدیریت محتوای ورپرس برای طراحی وب سایتتان استفاده کنید:

 

1- سادگی کار در عین قدرت بسیار زیاد

از یک کاربر بسیار معمولی، که حتی تجربه ی کاری با نرم افزار Microsoft word را هم نداشته باشد، تا یک کاربر حرفه ای، میتوانند بسیار راحت و در زمانی کم، کار با وردپرس را یاد گرفته و وب سایت خود را بروز کنند. این در حالی است که قدرت بسیار زیاد ورپرس، این سیستم مدیریت محتوا را درصدر سیستم های مدیریت محتوا، از نظر تعداد استفاده کنندگان قرار داده است.

 

2-  پلاگین های بسیار زیاد

وجود هزاران پلاگین و افزونه ی وردپرس، این امکان را به کاربران می دهند، که با صرف هزینه ی بسیار بسیار کم، و یا بدون صرف هیچ هزینه ای بتوانند، این سیستم را توسعه داده و امکانات زیادی را به آن اضافه نمایند.

 

3- قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیاز های شما

وردرپس این قابلیت را دارد که به راحتی و با صرف هزینه ای اندک، برای نیاز های شما سفارشی شود. برای مثال شما میخواهید با صرف هزینه ای معقول، یک وب سایت در سطح جهانی داشته باشید. قطعا استفاده از سیستمی مانند وردپرس، میتواند در صدر اولیت های شما باشد.

 

4- امنیت بالا

وردپرس با نصب افزونه هایی و همچنین با تنظیماتی که بر روی آن انجام می شود، میتواند یک سیستم بسیار امن برای وب سایت شما باشد. کاربر ها هر کدام میتوانند مطالب خود را ویرایش کنند بدون اینکه بتوانند مطالب دیگران را تغییر دهند.

 

5- سئو عالی

قطعا بعد از راه اندازی هر وب سایتی، نیاز این بازدیدکننده دارید. بهترین راه برای جذب بازدید کننده به احتمال زیاد موتورهای جستجو و در صدر آن ها گوگل است. برای اینکه در نتایج گوگل در صدر باشید، باید وب سایتتان از سئوی خوبی بر خوردار باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس این قابلیت را برای شما فراهم میکند که با نصب افزونه ها و تنظیمات مختلف، یک وب سایت بهینه برای موتور های جستجو داشته باشد.

 


 

باز هم خاطر نشان می کنیم که برای راه اندازی یک وب سایت، یکی از روش ها وردپرس است و بر اساس نیاز شما ممکن است شما نیاز به برنامه نویسی سفارشی داشته باشید یا بخواهید از سیستم های فروشگاهی مختلف استفاده کنید.

 

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.