طراحی اپلیکشن اندروید
تاریخ انتشار :     24 تیر 1397

طراحی اپلیکیشن اندروید ;شاید شما بارها و بارها آن را شنیده اید و حتی کنجکاو شده اید که بیشتر در مورد آن بدانید. به لطف سیستم عامل محبوب و قدرتمند اندروید، طراحی اپلیکیشن برای این سیستم عامل نیز از محبوبیت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و روز به روز خواهان بیشتری را به خود جذب می کند.

آشنایی بیشتر با طراحی اپلیکیشن اندروید:

طراحی اپلیکیشن اندروید در سالهای اخیر, یه حرفه ای تبدیل شده است که علاوه بر کارکرد فوق العاده ی آن، از محبوبیت و همچنین در آمد قابل قبولی نیز برخوردار است.

در دنباله ی این نکات و مزایای مثبتی که یک اپلیکیشن اندروید می تواند برای رونق یک کسب و کار آنلاین به راحتی فراهم آورد، بسیاری از افراد و شرکت های موفق و هدفمند نیز از این راه و روش استفاده میکنند.

 

طراحی اپلیکیشن اندروید

 

مشتری خوبمان جناب سلیمیان، در پروژه ی استارتاپی خود خواستار طراحی اپلیکیشنی حرفه ای شبیه به ماهیت کلی اینستاگرام  با قابلیت های جدید و فوق العاده ای می باشند که پس از طرح کلی ایده ی خود جلسات تحلیلی با تیم اندروید پدیده برگزار شد و نهایتا تمامی مشاوره ها در راستای ایده ی مطرح شده به ایشان ارائه شد.

توضیحات کلی در مورد طراحی اپلیکیشن شبیه اینستاگرام:

همانطور که گفته شد، محوریت کلی این پروژه شبیه به اینستاگرام، رسانه ی محبوب و معتبر مجازی است. با یک سری تفاوت هایی که پس از طراحی آن به وضوح توضیحات آن ارائه خواهد شد.

گفتنی است که طراحی چنین پروژه با این ماهیت و هدف، برای اولین بار است که در کشور عزیزمان  پیاده سازی خواهد شد.

در زمینه طراحی این اپلیکیشن ، مجموعه پدیده تجارت با ده سال سابقه کار در زمینه مباحث آی تی و تجارت الکترونیک، عضو اتحادیه و همچنین با کوله باری از دانش و تجربه کاری با افتخار دست همکاری برای طراحی این اپلیکیشن داده و برای مشتری عزیزمان جهت پیشرفت در این پروژه ی کاربردی، آرزوی موفقیت را دارد.

 

*آینده از آن کسب و کار های آنلاین است*

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین : 5٫00)
    Loading...
  • نظرات