مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار
تاریخ انتشار :     20 آذر 1396

سفری کنیم به آینده ، تعداد طراحی اپلیکیشن موبایل در دنیا قابل مقیاس با گذشته نیست ، اپ های موبایل دنیا را تصرف کرده اند و دیگر کسی نیست که از مزیت های اپلیکیشن ها نداند و حداقل سی اپلیکیشن نصب نکرده باشد .سهم شما در این بازار چیست ؟ آیا در آینده روش های سنتی پاسخگو هستند ؟آیا در این روزها هنوز اپلیکیشنی برای کسب و کار خود طراحی نکرده اید ؟

 

مزیت های رقابتی کسب و کارهایی که اپلیکیشن دارند نسبت به مابقی چیست؟

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در دسترس بودند در هر زمان

فروشگاه آمازون را در نظر بگیرید ، افراد برای خرید از آمازون چگونه عمل میکنند ؟آمازون به صورت سراسری و در همه جای جهان کالا و خدمات ارائه میدهد .برای مثال اگر شخصی در ایران بود ، آیا باید تا شرکت آمازون سفر کند ، ویزا بگیرد و یا اگر صرفا فقط قصد مشاهده محصولات را داشت باید تا آنجا سفر کند؟ خیر اینگونه نیست افراد میتوانند از مرورگرهای اینترنتی استفاده کنند و هرجا در هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته اند ، به فروشگاه آمازون متصل میشوند و محصولات را میبینند و سپس خرید میکنند.

 

اما اپلیکیشن از سایت نیز راحت تر است .کاربران میتوانند به صورت پایدار تر و قابل اطمینان تر به فروشگاه شما دسترسی داشته باشند. حتی طبق آمار هایی که شرکت پدیده تجارت انجام داده است، درصد فروش ،اپلیکیشن فروشگاه های آنلاین نسبت به فروش از طریق سایت به نسبت بالایی بیشتر است.

حس تجربه کاربری بهتر

کاربران با اپلیکیشن های موبایل بهتر میتوانند تعامل داشته باشند تا وبسایت  و دیگر بستر ها .اگر کاربر برای شما اهمیت دارد پس حتما به فکر طراحی اپلیکیشن موبایل باشید.اگر برنامه بلند مدتی برای کاربران خود و کسب و کارتان دارید ، داشتن یک اپلیکیشن اندروید لازمه کار شماست.

بروزرسانی آنی

اطلاعات داخل پایگاه داده تان را براحتی میتوانید بروزرسانی و ویرایش کنید .میتوانید به صورت آنی تخفیفات ویژه اعمال کنید و یا جشنواره های فروش ویژه را داشته باشید.

 

شما دو راه برای طراحی اپلیکیشن های موبایل دارید:

۱- سپردن پروژه طراحی اپلیکیشن به شرکت برنامه نویسی

۲-یادگیری برنامه نویسی به صورت حرفه ای و برنامه نویسی پروژه توسط خودتان

 

که ما در شرکت پدیده تجارت هر دو سرویس را ارائه میدهیم .شما میتوانید پس از یک دوره آموزش در شرکت پدیده اپلیکیشن خود را بسازید .که ما پیشنهاد میکنیم اگر وقت کافی دارید خودتان آموزش ببینید و خودتان ایده کسب و کارتان را به اپلکیشین موبایل تبدیل کنید.اگر نمیدانید چگونه میتوانید این کار را انجام دهید ما به شما آموزش میدهیم .تمامی مطالبی که از طرف ما به شما آموزش داده میشود طبق خواسته و ایده شما بوده و حتی ما میتوانیم به صورت کاملا حرفه ای و در سطح های بالاتری به شما آموزش دهیم.

 

تهیه شده در بخش تولید محتوا شرکت پدیده تجارت

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات