مهاجرت
تاریخ انتشار :     مرداد ۶, ۱۳۹۷

امروزه برنامه نویسان در کشورهای اروپایی و آمریکایی جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کرده اند. به همین دلیل جمعیت عظیمی از برنامه نویسان در حال مهاجرت به سمت اروپا میباشند. وارد شدن تکنولوژی به زندگی مردم باعث شده تقاضا برای ساخت نرم افزار بسیار زیادتر از قبل شود. همین امر باعث شده که روی آوردن به علم برنامه نویسی بالا رفته و برنامه نویسی به یکی از شغل های پر درآمد کشور های جهان اول شود.

برنامه نویسان در کشورهای جهان اول و مزیت مهاجرت برنامه نویسان:

کشور های اروپایی طرح های زیادی برای به خدمت گرفتن برنامه نویسان اجرا کرده اند و شرکت های برنامه نویسی در اروپا همواره به افزایش برنامه نویسان خود فکر میکنند. همچنین سایت های FreeLancing به امر درآمد برنامه نویسان کمک بسیاری میکند. به این نحو که شما برای پیدا کردن پروژه در زمینه‌ی برنامه نویسی خود با قیمت و میزان کار مورد نظر شما مشکلی نخواهید داشت.گ

این امر باعث شده که مهاجران برای داشتن درآمدی مناسب، پیش از مهاجرت به علم برنامه نویسی مسلط میشوند. میانگین درآمد سالانه یک برنامه نویس در کشور های اروپایی به شرح زیر است:مهاجرت

این میزان درآمد مربوط به یک برنامه نویس با تجربه‌ی پایین میباشد و مسلما با کسب تجربه درآمد بیشتری خواهید داشت. آمار زیر مقایسه‌ی درآمد سالیانه یک برنامه نویس با تجربه با یک برنامه نویس تازه کار میباشد:

مهاجرت

همانطور که مشاهده میکنید میزان درآمد یک برنامه نویس در کشور های اروپایی به طور میانگین تقریبا ماهانه ۵.۵ هزار دلار میرسد که با توجه به اینکه میزان خرج ماهانه‌ی یک فرد در کشوری مانند کانادا تقریبا ۱۳۰۰ دلار و یک زوج تقریبا ۲۰۰۰ دلار میباشد درآمد بسیار خوبی است.

بهترین شغل های برنامه نویسی در اروپا و آمریکا:

پیش‌تر به این پرداختیم که برنامه نویسی جز شغل های برتر در این کشورها میباشد و یاد گرفتن برنامه نویسی برای مهاجرت و کسب درآمد در کشور های غربی بسیار مناسب میباشد. حال کدام شغل برنامه نویسی تقاضای کاری بیشتر و در نتیجه درآمد بیشتری دارد؟

برنامه نویسی  (Application(Android, IOS:

برنامه نویسی اندروید و IOS سومین شغل کامپیوتری پر تقاضا در دنیا میباشد. به طبع هر ایده و فکری احتیاج به ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS دارد و همین امر باعث شده بازار کار این برنامه نویسان رونق بگیرد.

برنامه نویسی SQL:

پر تقاضا ترین زبان برنامه نویسی زبان SQL میباشد. به این دلیل که برای کنترل ساختمان داده معروف ترین زبان و کاربردی ترین زبان ممکن میباشد. همچنین برای هر برنامه نویسی( اپ نویسی، سایت نویسی و …) استفاده میشود

سایت نویسی:

هر کسب و کار موفقی نیاز به یک سایت کامل و کاربردی دارد که این موضوع به رونق بازار سایت نویسان کمک بسیاری کرده است. امر سایت نویسی را زبان های متعددی میتوان انجام داد ولی امروزه به دلیل اینکه فریمورک هایی مانند ASP.net مجانی نمیباشند و برای استفاده از آنها احتیاج به دادن هزینه دارید، زبان هایی مانند php بسیار پر طرفدار شده اند. این زبان ها به صورت Open source میباشند و استفاده از آنها کاملا مجانی میباشد،‌ پس مسلما بازار کار بهتری خواهند داشت از آنجا که هزینه‌ی کمتری برای مشتری دارند.

 

شرکت پدیده تجارت با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه‌ی آموزش و آماده سازی برنامه نویسان حرفه ای در حوزه های مختلف آماده‌ی خدمتگزاری به هنرجویان محترم میباشد. همچنین شرکت پدیده‌ی تجارت سابقه‌ی برگزاری کلاس های مجازی برای هرجویان خارج از کشور را نیز داشته و در این زمینه نیز اعلام آمادگی میکنیم. برای اطلاعات بیشتر به سایت پدیده‌‌ی تجارت مراجعه کنید.

 

*آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است*

تهیه شده در بخش تولید محتوای شرکت پدیده تجارت

  • امتیاز :
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • نظرات