قرار داد دکتر تیموری
تاریخ انتشار :     13 دی 1396

در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین از نظر شما چیست ؟ بهترین یعنی با کیفیت ترین . یعنی حرفه ای ترین.یعنی با ارزش ترین در نوبه خود.در نظر بگیرید سالها درس و تحصیل را برای بدست آوردن موفقیت طی کرده اید و با گذر زمان به فردی حرفه ای در زمینه کسب و کار خود تبدیل شده اید.آیا این مورد کافی است ؟ آیا این مورد تضمین موفقیت شما در آینده هم هست؟!‌ مسلما خیر!!! آن هم در جامعه کنونی که عصر اینترنت و ارتباطات نام گذاری شده.پس به نظر شما راهکار چیست؟

 

پاسخ خیلی سادس ….! کوچ از کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای آنلاین

 

در حال حاضر مسیر مشخص شد …حال به چگونگی ورود به این دنیای جدید می پردازیم.دنیایی که اگر مهارت لازم برای مواجهه با آن را نداشته باشید باعث شکستی بزرگ در حیطه کارتان خواهد شد.

 

چند گام ساده لازمه داشتن یک شعبه آنلاین در اینترنت هست.اولین آن داشتن یک سایت خوب و عالی در زمینه کاری خود می باشد.مورد بعدی سعی و تلاش در راستای بهتر شدن برند خودتان در اینترنت هست که از طریق راهنمایی و مشاوره می توانید به آن دست پیدا کنید.

 

همیشه سعی کردیم در مواجه با مشتریان بهترین خدمات را به نحوی شایسته انجام بدهیم.چند سال قبل که یک طراحی سایت پزشکی خوب را با سئو خوب طراحی کردیم .فکر این را می کردیم که باید بهترین باشیم . در همین زمینه در جلسه ای که در دفتر دکتر جوان و خوب کشورمان جناب مهدی تیموری برگزار شد. پروسه طراحی و سئو سایت این پزشک عزیز به پدیده واگذار شد. دکتر تیموری از سال 77 وارد دانشگاه اصفهان شد و در سال 89 فارغ النحصیل با درجه تخصص از این دانشگاه شد.

 

 

 

مدال برنز المپیاد شیمی

رتبه اول مسابقات علمی کشور

رتبه اول امتحان جامع علوم پزشکی دانشگاه اصفهان و رتبه چهارم کشور

و….

از افتخارات این مشتری عزیز شرکت پدیده می باشد.

طراحی سایت پدیده تجارت . بزرگترین و کامل ترین شرکت طراحی سایت اصفهان و کشور

 

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 رای, میانگین : 3٫00)
    Loading...
  • نظرات