مشاور کسب و کار آنلاین
تاریخ انتشار :     22 بهمن 1396

عصر.عصر تکنولوژی و اطلاعات است و این برای همه کسانی که مدتی در این زمینه فعالیت داشتند هم مشخص است.دنیا به شکلی جلو می رود که بیشتر مردم از راه فروش اطلاعات خود کسب درآمد می کنند.خصوصا در زمینه آی تی . چرا ؟ ما به شما توضیح می دهیم.توجه کنید موضوع کسب کار آنلاین و طراحی سایت در کشور ما یک موضوع وارداتی و یک ابزار مشخص خارجی هست و کسی در کشور نمی تواند بیانگر این موضوع شود که فلان زبان برنامه نویسی را من یا تیم من اختراع کردم.پس مواردی که تحت  عناوینی چون انتقال تجربیات.آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین برگزار می شود صرفا انتقال تجربیات آن مدرس به هنرجویان به شیوه ای که خود برداشت کرده ! می باشد. و در این میان هستند کسانی که در کشور تحت عناوینی چون مشاور کسب و کار آنلاین . مدرس دوره های وب برندینگ و …. تحت فعالیت هستند و بیشتر از عدم آگاهی مردم در این مورد استفاده می کنند و تجربیات ناقص خود را به شیوه ای  جذاب مطرح می کنند!!

 

مثالی در این مورد ذکر می کنیم. چندی پیش در اصفهان همایشی تحت عنوان چگونه از طریق وب درآمد میلیونی داشته باشیم برگزار شد . مربی محترم دوره که از افراد شناخته شده در این حوزه می باشند مطلبی را عنوان کردند که جز صرفا برای بدبین کردن افکار عمومی به شرکتهای طراحی سایت و کسانی که به شکل قانونی در این حوزه فعالیت می کنند نبوده و صرفا فقط بحث جذب هنرجو برای دوره های میلیونی ایشان هدف بود ! آن نکته این است که سفارش دادن یک سایت به شرکت طراحی سایت کاری بس عبث و بیهوده بوده و جز وقت تلف کردن چیزی عاید آن شخص نمی کند!!؟ سخنی که فقط یک فرد با اطلاعات محدود وب می تواند آن را بیان کند.سوال؟ آیا یک نفر به تنهایی و صرفا با یک دوره آموزشی می تواند یک سایتی مثل دیجی کالا , مثل ایسام , مثل علی بابا را طراحی کند؟؟ یا برای ساخت همچنین سایتهای بزرگی نیاز به یک تیم فنی و حرفه ای و با تجربه می باشد ؟ قطعا آقایون مشاور این مورد را به شما نمی گویند که برای داشتن یک وب سایت خلاقانه و آینده دار شما در وهله اول نیاز به خدمات یک شرکت طراحی سایت دارید. و اما

سخن آخر :

دوستان عزیز و کسانی که در حال خواندن این متن هستید صادقانه عرض می کنیم در میان این همه بحبوحه همایش ها . دوره ها  و همچنین افرادی که به هر شکل خود را مدرس . مشاور.بنیان گذار ! دنبال یک هدف باشید و آن خدمت صادقانه هست و تمام! اکثر شرکتهای طراحی سایت شرکتهایی هستند که با صرف هزینه های گزاف از جمله حقوق کارمند.مالیات.هزینه دفتر و…. در کشور در حال فعالیت قانونی بوده برای یک دلیل و آن هم پشتیبانی کار شما بعد از اتمام کار و راحت کردن خیال شما از اینکه مشکلی بعدا برای سایت شما ایجاد نمی شود . حال چگونه یک مشاور در صحبتهای خود به هیچ کدام از این موارد اشاره نمی کند جای سوال دارد!

 

ما در شرکت طراحی سایت اصفهان پدیده تجارت آماده هر گونه مشاوره رایگان در این زمینه به شما عزیزان هستیم.

 

در این مورد درآینده بیشتر با شما سخن خواهیم گفت….

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین : 3٫67)
    Loading...
  • نظرات