اپلیکیشن اندروید
تاریخ انتشار :     26 تیر 1397

طراحی و تولید اپلیکیشن اندروید ، به یک مطلب آموزشی فراگیر و محبوب در دنیای امروز تبدیل شده است. یک اپلیکیشن اندروید برای موفق شدن و رسیدن به هدف نهایی خود و همچنین شناخته شدن نزد کاربران و برند سازی، مستلزم نکاتی برای اعمال خواهد بود.

آشنایی بیشتر با طراحی اپلیکیشن اندروید :

این نکات جنبه های زیادی را شامل می شوند. مواردی مثل رابط کاربری قدرتمند، محتوای مرتبط با محوریت کلی پروژه و موضوع اصلی آن  و در نهایت جلب رضایت مشتری خواهد بود. شرکت پدیده تجارت با ده سال سابقه کار در زمینه طراحی نرم افزارهای اندروید و وب سایتهای اختصاصی و همچنین با کوله باری از دانش و تجربه کاری، پروژه های زیادی در این زمینه پذیرفته و در تولید نهایی آن با رضایت دو طرفه مشتری و شرکت مواجه شده است.

یکی از شاخص ترین این پروژه ها،پروژه ای با طرح ایده از سوی کارفرمای محترم جناب خسروی و بست و تحلیل توسط تیم اندروید پدیده می باشد. لازم به ذکر است که پروپزال کلی این پروژه در 5 روز و در جلسه های برگزار شده میان پدیده تجارت و کارفرمای این پروژه، آقای خسروی پدیدار شد و به مدت 7 ماه خروجی نهایی این پروژه و اپلیکیشن طراحی خواهد شد.

اگر شما نیز خواستار سفارش اپلیکیشن برای کسب و کار آنلاین خود هستید، اگر نیازمند یک اپلیکیشن اندروید برای نشان دادن رزومه کاری خود یا شرکت خود هستید و یا به هرنحوی علاقه مند به سفارش اپلیکیشن اندروید یا آموزش طراحی برای آن را دارید، شرکت پدیده تجارت با آغوش باز از شما استقبال خواهد کرد.

 

*آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است*

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین : 3٫67)
    Loading...
  • نظرات