maisonvie-du-la-vie
تاریخ انتشار :     13 آذر 1396

یکی از خدمات شرکت پدیده تجارت طراحی سایت برای کشور های اروپایی با بالاترین سطح کیفی می باشد.ما همواره سعی می کنیم با استفاده از تیمی حرفه ای و مجرب نسبت به انجام تعهدات خود بهترین شیوه را انتخاب نماییم.

برای طراحی سایت برای کشورهای خارجی چند نکته را باید در نظر بگیرید :

۱-سرور : ما همیشه در کشور به مشتریان داخلی توصیه می کنیم بدلیل سرعت بالای سرور در ایران تا حد امکان سعی نمایند محل سرور در ایران باشد.چرا که به این شکل سرعت لود سایت بیشتر می باشد .اما همین قضیه برای سایتهایی که قرار است در خارج کشور باشند بالعکس است ! و حتما باید از سرورهای اروپایی در این زمینه استفاده کرد.

۲- ui و ux : همیشه در نظر داشته باشید دیدگاه عموم کشورهای پیشرفته با دیدگاه کشور ما در بحث ui متفاوت است.به این معنا که اگر دقت کرده باشید در سایتهای خارجی بیشتر به سادگی و استفاده از رنگ های خنثی تاکید شده اما در بیشتر سایتهای داخلی ما شلوغی و استفاده از رنگ های گرم را ملاحظه میکنیم .البته در این چندساله الگو و سبک های روز دنیا هم در مورد سایتهای ایرانی دیده می شود.

در سفارش جدیدمان که مربوط به یک کافه در شهر لندن به نام maison vieمی باشد .طراحی وب سایت این مجموعه را عهده دار شدیم.سعی ما بر این است بهترین خدمات را در کمترین زمان برای این مشتری خوبمان انجام دهیم.

آینده از آن کسب و کارهای آنلاین است

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات