چرا طراحی اپلیکیشن اندروید؟
تاریخ انتشار :     30 شهریور 1396

شاید شماهم از آن دسته افرادی باشید که در اینترنت و یا در محل کارتان درباره نرم افزار ها و طراحی اپلیکیشن های اندروید بسیار تعریف خوب شنیده اید اما این سوال در ذهنتان پیش آمده که چرا این صنعت توانسته است به این شکل رشد کند ؟ یا اصلا این سوال را در ذهنتان دارید که چرا اندروید ؟چرا پلتفرم های دیگری مانند آی او اس و ویندوز فون که مربوط به شرکت های بزرگ مایکروسافت و اپل هستند نتوانسته اند به این شدت رشد کنند ؟ یا اینکه چرا مردم اندروید را دوست دارند ؟ با ما همراه باشید.

چرا مردم اندروید رابیشتر دوست دارند؟

اندروید سیستم عاملی است که یکی از اهدافش راحت کردن امور روزانه کاربران تنها با چند کلیک است و خوشبختانه تا اینجا هم توانسته تا حدودی عالی کار کند برای همین منظور کاربران هم راحت پسند هستند یعنی دوست دارند با چند کلیک ساده مهم ترین امور زندگیشان را انجام دهند ، در دوره های مدنظرشان ثبت نام کنند، کارهای بانکیشان را با گوشی انجام دهند ، و حتی با گوشیشان سرگرم شوند و برنامه روزانه شان را روی گوشی شان داشته باشند.پس خالی از لطف نیست وبسایت هایی که از برنامه های اندرویدی استفاده نمی کنند از این دور رقابت عقب میمانند .بارها در نوشته های قبلی تاکید کرده ایم اگر اپلیکیشن های اندرویدی جای پیشرفت نداشتند هیچ موقع شرکت های بزرگی مثل گوگل ، یاهو و فیسبوک روی این اپلیکیشن ها سرمایه گذاری نمیکردند!

 

شکست تکنولوژی های فرسوده

وبسایت بزرگ ایستگاه را در نظر بگیرید .شاید افرادی که تازه وارد کسب و کار اینترنتی شده اند این وبسایت را نشناسند و اصلا اسمش را هم نشنیده باشند.ایستگاه یک وبسایت اینترنتی است که تبلیغات رایگان را در وبسایت خود قرار میداد اما تنها اشتباه ایستگاه این بود که برای وبسایت خود اپلیکیشن موبایل طراحی نکرد و وبسایت دیوار یا شیپور با طراحی نرم افزار اندروید برای وبسایتشان، وبسایت ایستگاه را کوبیدند!

یا وبسایت های دیگری که شاید الان خاطر من نباشد اما معروف بوده اند و بخاطر عدم طراحی اپلیکیشن اندروید و عقب ماندن از دنیای تکنولوژی ، شکست خورده اند!

 

 

مطالب مرتبط که پیشنهاد میکنم از دست ندهید!

تهیه شده در دپارتمان تولید محتوا شرکت پدیده تجارت

  • امتیاز :
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
    Loading...
  • نظرات